×

Пратите Palo.rs на Facebook

UTISAK solidan, iako ubedljiv poraz nije mogao da se izbegne. Fudbaleri Crbene zvezde borili su se pošteno, hrabro, koliko su mogli, ali je Bajern pokazao svoju visoku klasu i na svom stadionu rutinski slavio u prvom kolu Lige šampiona – 3:0 (1:0). U crvenom „svemirskoj školjci, jednom od najlepših fudbalskih zdanja na svetu, Bavarci se nisu pokazali kao neki „vanzemaljci“. Video se ples Kutinja, hitrina Perišića i Komana, lukavost Levadovskog i Milera, što je bilo dovoljno za njihov očekivani triumf. Za Milojevićev pulene ostaje da se okrenu realnijim ciljevima i utakmici sa Olimpijakosom, 1. oktobra u Beogradu. Najteže gostovanje je prošlo. Već u 3. minutu osetila se nesigurnost u Zvezdinim redovima, Milunovićeva greška srećom, nije kažnjena. Pritiskali su Bajernovi igrači, njihov novi poslovođa, brazilski zvrk Kutinjo bio je raspoložen za igru. Kao retko kad, čuveni golman domaćina Nojer je u 13. minutu napravio grešku kod...