Hot topics

×

Пратите Palo.rs на Facebook

• Ona je u disciplini lou-kik, u kategoriji do 52 kilograma, savladala Izraelku Šir Koen odlukom sudija 3

• Druga Novopazarka u selekciji Srbije, Ajla Lukač osvojila je srebro u Sarajevu jer je u finalu lou-kika do 56 kilograma izgubila od Francuskinje Žiline Nilismas sa 0

• Bukvić je na taj način stigla do trećeg uzastopnog zlata na šampionatima sveta, a prethodno je bila najbolja u Beogradu 2015

PODELITE SA DRUGIMA

Sve vesti

Reprezentativka Srbije u kik-boksu, Novopazarka Saida Bukvić osvojila je danas zlatnu medalju na Svetskom prvenstvu u Sarajevu. Ona je u disciplini lou-kik, u kategoriji do 52 kilograma, savladala Izraelku Šir Koen odlukom sudija 3:0. Bukvić je na taj način stigla do...

·   pre 23 dana 10 sati  ·

Reprezentativka Srbije u kik-boksu, Novopazarka Saida Bukvić osvojila je danas zlatnu medalju na Svetskom prvenstvu u Sarajevu. Ona je u disciplini lou-kik, u kategoriji do 52 kilograma, savladala Izraelku Šir Koen odlukom sudija 3:0. Bukvić je na taj način stigla...