Hot topics

×

Пратите Palo.rs на Facebook

"Crveno-beli" su tako došli do treće pobede u takmičenju i sada imaju 11 bodova. Ovaj trijumf, prvi protiv Juga od finala Lige šampiona 2013. godine, verovatno im neće značiti u borbi za plasman na fajnal-for, ali će im obezbediti opstanak u višem rangu takmičenja. Dubrovčani u Ligi šampiona imaju svih šest pobeda, a i u ovom susretu su odlično počeli, pa su početkom druge četvrtine vodili 4:1. Međutim, usledio je pad ekipe koju predvodi trener Vjekoslav Kobešćak, što je Zvezda iskoristila i u trećem delu utakmice preokrenula. Tim koji pod vođstvom Aleksandra Filipovića igra odlično stekao je dva gola prednosti pred početak poslednje četvrtine, a šest i po minuta pre završetka susreta bilo je 10:7. Vež minut kasnije gosti su prišli na gol minusa, da bi Zvezda sredinom četvrtine ponovo došla do +2. Konačnih 11:10 postavio je Hrvoje Benić dva i po minuta pre kraja meča. Najefikasniji kod pobednika bio je Dušan Vasić sa pet golova...

·   pre 7 dana 21 sati  ·

PODELITE SA DRUGIMA

KLJUČNE REČI

Sve vesti

Prošlo je skoro šest godina od kada je BVK Crvena zvezda postao šampion Evrope pobedom protiv Juga u finalu Lige šampiona na Banjici. Ove subote, na bazenu "Milan Gale Muškatirović", crveno-beli su prvi put od tada "potopili" trostrukog uzastopnog prvaka regionalne...