×

Пратите Palo.rs на Facebook

Endi Marinastavlja krči put ka odbrani olimpijskog zlata, a posle Viktora Troickogporažen je i Huan Monako. Britanac je protivniku prepustio tek četiri gema u meču dugom tek 70 minuta - 2:0 (6:3, 6:1). Osvajač ovogodišnjeg Vimbldona je rutinski odradio posao protiv 105 pozicija slabije rangiranog Argentinca koji nije uspeo da pruži praktično nikakav otpor jednom od glavnih favorita za najviše postolje. Marije odlično servirao tokom čitavog meča i malo grešio, napravivši tek 10 neiznuđenih grešaka. On će tako u osmini finala čekati pobednika meča Benoa Per- Fabio Fonjini. Za Španca Davida Fererau prvih pola sata sve je teklo po planu, ali je onda 84. teniser sveta uzeo stvar u svoje ruke i ostvario veliku pobedu. Nekada treći teniser sveta doživeo je težak poraz u drugom kolu olimpijskog teniskog turnira, pošto ga je Evgenij Donskojsavladao posle preokreta - 2:1 (3:6, 7:6(1), 7:5). Fererje počeo po planu, rutinski osvojio prvi set i...