Hot topics

×

Пратите Palo.rs на Facebook

"ORLOVI" nisu raširili krila ni u Mariboru. Rukometaši su posle poraza od Austrije (30:32) večerasu dvorani "Tabor" pred 1.000 gledalaca bili nemoćni i protiv Slovenije - 24:30 (10:16). Izabranici Nenada Peruničića su u EHF nedelji pokazali mane, koje će pokušati da poprave do Evropskog prvenstva od 9. do 26. januara iduće godine u Norveškoj, Švedskoj i Austriji. Puleni Veselina Vujovića krenuli su žestoko, poveli sa 5:2, ali su naši uspeli da dođu do daha i u 14. minutu izjednače na 7:7. Međutim, Srbi potom prave nekoliko grešaka, što domaćin koristi da se u 27. minutu odlepi na 14:9. U nastavku Srbi su zahvaljujući Aleksi Kolakoviću uspeli da se primaknu na 13:17. Nažalost, brzo su pali i Slovenci su u 51. minutu vodili sa 27:19. Do kraja meča raspoloženi Radivojević i golman Cupara uspeli su da trgnu saigrače i ublaže poraz. Kod domaćina najubojitiji su bili Bombač sa pet i Šoštarič sa četiri gola. SRBIJA: Milosavljev (pet...