×

Пратите Palo.rs на Facebook

Izabranici Željka Obradovića došli su do veoma važnog trijumfa, prvog posle tri poraza zaredom. Šampion Evrope iz 2018. godine utakmicu je prelomio u poslednjoj četvrtinu koju su dobili rezultatom 29:20. Na terenu smo videli dvojicu srpskih košarkaša – Nikolu Kalinića i Vladimira Lučića. Obojica su odigrali dobre mečeve, nekadašnji košarkaš Zvezde na terenu je proveo minuta i zabaležio je učinak od 10 poena (bez promašaja), dva skoka i pet asistencija, dok je bivši kapiten Partizana meč završio sa 14 poena (5/6) i sedam uhvaćenih lopti. Gledali smo odličnu utakmicu u Istanbulu, košarkaši su se smenjivali u vođstvu 32 minuta, međutim u zavšrnici je domaći tim uspeo da prelomi koševima Meliha Mahmutolua. Ekipa Dejana Radonjića nije uspela da odgovori na ovakvu igru vicešampiona Turske i zasluženo su pretrpeli četvrti poraz u sezoni. Fenerbahče je ostavio tek drugu pobedu u sedam utakmica, dok je Bajern na učinku 3/4. Najefikasniji u...