×

Пратите Palo.rs на Facebook

Kaljari je sve bliži opstanku u Seriji A. Na premijeri 28. kola pred svojim navijačima je savladao Fiorentinu 2:1 (0:0) i tako zabeležio treći uzastopni trijumf, dok je tim Stefana Piolija i na četvrtom prvenstvenom meču u nizu ostao bez pobede. Kaljari je nakon veoma lošeg prvog poluvremena, u nastavak ušao sa mnogo većom željom, a takav pristup nagrađen je sa dva pogotka. U 52. minutu je mrežu gostiju zatresao Žoao Pedro, da bi u 66. na 2:0 povisio Luka Ćepiteli. Prava je šteta što golLuke Ćigarinija pri vođstvu od 1:0 nije priznat, jer bi sigurno bio u konkurenciji za najbolji ove sezone. "Vezista" Kaljarija odlučio se na šut sa svoje polovine, iznenadio je golmana "viole", ali je sudija Danijele Doveri odlučio da poništi to fudbalsko remek delo, jer je Ćigarini posle dosuđenog indirekta šutirao pravo u gol. This just happened in Serie A... but it was ruled out #CagliarFiorentinapic.twitter.com/cUxTORAS5V— Sacha Pisani (@Sachk0)...