×

Пратите Palo.rs на Facebook

Lacio je prekinuo seriju od dve utakmice bez pobede, dok su fudbaleri Parme doživeli drugi uzastopni poraz u Seriji A. Nebesko plavi su vrlo rano došli do prednosti, pošto je Ćiro Imobile već u osmom minutu utakmice na asistenciju Luisa Alberta postigao pogodak. To prvo poluvreme nije bilo previše sadržajno, a posle dvadesetak minuta igre u drugom poluvremenu, Lacio je stigao i do drugog pogotka, kada je Sergej Milinković Savić asistirao Adamu Marušiću za konačnih Lacio 2 – Parma 0. Serija A, 4. kolo petak Kaljari– Đenova3:1 (0:0) (Simeone 46, Zapata 84, Pedro 87 – Kuame 83) subota Udineze -Breša 0:1 (0:0) (Romulo 56) Juventus- Verona 2:1 (1:1) (Remzi 31, Ronaldo 49pen - Veloso 21) Milan -Inter 0:2 (0:0) (Brozović 49, Lukaku 78) nedelja Sasuolo– SPAL3:0 (2:0) (Kaputo 26, 45, Dankan 47) Bolonja - Roma 1:2 (0:0) (Sansone 54p -- Kolarov 49, Džeko 94) Leće - Napoli 1:4 (0:2) (Mankosu 61p -- Ljorente 28, 82; Insinje 40p, Ruis...