Netvolution.NetvolutionException: Netvolution™ Exception : Netvolution -> Module not found: PaloHackHeaders.PaloHack at Netvolution.Utilities.Reflect.GetModuleDelegate(String moduleFullName) at Netvolution.Site.Modules.ModuleToken.Initialize() at Netvolution.Site.Modules.HtmlControlBase.TokenizeContent() at Utilities.ExtendedControlBase.BuildControls() at Netvolution.Site.Modules.HtmlControlBase.Initialize(Object sender, EventArgs args)
×

Пратите Palo.rs на Facebook

Podela bodova u Dortmundu. Prijateljski meč Nemačke i Argentine završen je bez pobednika - 2:2 (2:0). Dva tima su tako “podelila” po poluvreme. “Panceri” su odigrali savršeno prvo poluvreme. U potpunosti su kontrolisali dešavanja na terenu i iz tri šuta u okvir gola dva puta zatresli mrežu. Strelci su bili Gnabri u 16. i Haverc u 22. minutu. I sa tim rezultatom se otišlo na pauzu. PROČITAJTE JOŠ:Francuzi u problemu: Mbape se povredio Po povratku na teren je Skaloni napravio nekoliko promena (uveo je Akunu i Okamposa) i pokušao da pronađe pravi tim. Pogodio je kada je u 62. minutu umesto Dibale uveo Alarija. Napadač Leverkuzena je četiri minuta kasnije iskoristio dobar centaršut Akune i glavom matirao Ter Štegena. Da je Skaloni pogodio sa izmenama moglo je da se vidi i u 85. minutu kada je Okampos šutirao, lopta je pogodila Džana, promenila pravac i završila u mreži Nemaca. To je ujedno bio i konačan rezultat, iako su "gaučosi" posle...