×

Пратите Palo.rs на Facebook

Fudbaleri Atalante i Fiorentine odigrali su večeras nerešeno 2:2, u utakmici četvrtog kola italijanskog prvenstva. Fiorentina je povela u 24. minutu golom Federika Kijeze, a prednost je udvostručio Frank Riberi u 66. minutu. Domaći su smanjili golom Josipa Iličića u 84. minutu, a bod im je doneo pogodak Timotija Kastanje u petom minutu nadoknade vremena. Utakmica je u prvom poluvremenu bila na kratko prekinuta nakon što su navijači Atalante na rasnoj osnovi vređali tamnoputog igrača Fiorentine Dalbera Enrikea. Sudija je naredio da se preko razglasa na stadionu opomenu navijači, a u 30. minutu Dalber je stao i gledao u pravcu navijača koji su uzvikivali uvrede, a zatim je razgovarao sa sudijom. Spiker na stadionu upozorio je da se utakmica neće nastaviti ako navijači ne prestanu da uzvikuju sporne parole, a posle nekoliko minuta meč je nastavljen. Predsednik Međunarodne fudbalske federacije (FIFA) Đani Infantino govorio je o tom...

·   pre 1 Mesec 1 dan  ·

PODELITE SA DRUGIMA

Sve vesti

Fiorentina je povela u 24. minutu golom Federika Kijeze, a prednost je udvostručio Frank Riberi u 66. minutu. Domaći su smanjili golom Josipa Iličića u 84. minutu, a bod im je doneo pogodak Timotija Kastanje u petom minutu nadoknade vremena. Utakmica je u prvom...