×

Пратите Palo.rs на Facebook

Po peti put u međusobnim susretima ove dve ekipe nismo uspeli da vidimo više od dva gola. Prvo poluvreme obeležile su velike prilike na obe strane. Brajton je dominirao na početku i imao šanse prkeo Mopaja i danka, da bi Njukasl uzvratio preko Almirona. U 34. minutu gostima je poništen gol, kada je pomoćni sudija video da je strelac gola Alzate bio u ofsajdu. U drugom poluvremenu bilo je dosta manje akcije, a prvi je zapretio Njukasl. Atsu je imao ogromnu šansu na samom startu drugog dela igre, ali je nije iskoristio. Brajton je zapretio u dva navrata do kraja meča, ali su mreže mirovale. Premijer liga, šesto kolo: subota: Lester– Totenhem 2:1 (0:1) (Pereira 69, Medison 85 - Kejn 29) Barnli– Norič 2:0 (2:0) (Vud 10, 14) Everton – Šefild junajted 0:2 (0:1) (Mina 40ag, Muset 79) Mančester siti – Votford 8:0 (5:0) (D. Silva 1, Aguero 7p, Mahrez 12, B. Silva 15, 49, 60; Otamendi 18, De Brujne 85) Njukasl – Brajton 0:0 nedelja: 15.00...