×

Пратите Palo.rs на Facebook

U prvom takmičarskom meču u 2019. godini rukometašice niške Naise zabeležile su pobedu (32:22) nad Zaječarom i tako se učvrstile na trećoj poziciji na tabeli Superlige. Odličnu partiju u prvom poluvremenu pružila je golman niškog tima Anastasija Čogurić koja je u tom periodu imala 13 odbrana. Na najbolji način počele su ovu godinu niške igračice, pa su kao i na početku sezone, slavile nad Zaječarom. Osim uvodnog dela, kada je Naisa pokušavala da se rezultatski "odlepi", nije se postavljalo pitanje pobednika tokom ovog meča odigranog u sali Osnovne škole "Dušan Radović". Milena Milojević dala pet golova; foto: JV / Vanja Keser Neizvesno je bilo samo do 23. minuta (12:11), ali je onda domaća ekipa napravila seriju 4:0 i time pokazala da želi da bodovi ostanu u Nišu. U prvom delu igre odlična na golu niškog tima bila je Anastasija Čogurić koja je upisala 13 odbrana, a dobru partiju u prvoh 30 minuta pružile su i Katarina Radović i Simona...