×

Пратите Palo.rs на Facebook

Fudbalska reprezentacija Srbije u Kruševcu je, u prijateljskom meču, savladala selekciju Paragvaja 1:0 (0:0). Kombinovani tim "orlova" celim tokom meča je tražio put do mreže upornih gostiju, a trijumf ekipi Ljubiše Tumbakovića doneo je Aleksandar Mitrović golom u 90. minutu meča. Uskoro opširnije... PRVO POLUVREMEProšlo je deset minuta utakmice, još nije upućen ni jedan šut ka golu. Pošli su "orlovi" malo otresitije ka golu rivala. Prvo je po desnoj srtani odlično prošao Radonjić, ušao je u kazneni prostor i sa gol aut linije poslao loptu u peterac, ali su defanzivci gostiju bili oprezni. U 15. minutu pokušao je Mladenović. Iskosa sa leve strane, sa desetak metara šutirao je snažno, ali je golman Paragvaja intervenisao i loptu izbio u korner, posle kojeg nije bilo opasnosti za Paragvajce. PREČKANajbolji pokušaj Srbije i sreća uz Paragvaj. U 25. minutu Adem Ljajić je primio loptu iskosa sa leve strane, fintom je izbacio čuvara, ušao u...