×

Пратите Palo.rs на Facebook

Partizan nije uspeo da dođe do pobede uprkos tome što je imao igrača više i dosuđen penal u svoju korist. Crno-beli su imali podršku preko 20.000 mališana iz cele Srbije, koji su došli da bodre svoj klub koji je odigrao poslednji meč pod kaznom UEFA. Izraelac Natho je bio ubedljivo najbolji igrač utakmice, ne samo zbog dva gola, već zbog fenomenalne igre sa loptom i bez nje tokom cele utakmice, dok je Japanac Asano ponovo promašio nekoliko izvanrednih šansi. Partizan je bio bolji tokom celog meča, napadao je i imao veći broj poseda i prilika, ali je, uprkos vođstvu od 2:1, ostao bez celog plena. Nije sve dobro krenulo po crno-bele, s obzirom da je Alkmar poveo u 12. minutu. Posle prelepe akcije trojice ofanzivaca gostiju sam ispred gola ostao je Stengs, pa iznenadio Humsku za prednost Alkmara. Sledeću zanimljivu situaciju videli smo 15 minuta kasnije. Asano je pokazao svoju brzinu, izašao ispred Svensena, a štoper Alkmara nije video...