×

Пратите Palo.rs на Facebook

Španski klub Alaves je pobedom nad Levanteom (2:0) krenuo u „rezervaciju karte” za Ligu Evrope, ali su trijumf, posle tri uzastopna poraza i postignut gol posle 332 minuta, ostali u senci mrtvačkog sanduka na tribinama. Navijači Baskijaca su na tribine stadiona „Mendizorotza“ doneli su mrtvački sanduk, kako bi iskazali protest što njihov tim utakmice Primere uglavnom igra ponedeljkom, uz transparent na kojem piše „počivaj u miru fudbale“. Iako Alaves igra jednu od najboljih sezona u istoriji kluba, tribine stadiona „Mendizorotza“ su bili poluprazne zbog bojkota dela navijača, a i većina onih koji su došli na meč tokom poluvremena su napustili stadion.

·   pre 2 Meseci 7 dana  ·

PODELITE SA DRUGIMA

Sve vesti

Španski klub Alaves je pobedom nad Levanteom (2:0) krenuo u „rezervaciju karate” za Ligu Evrope, ali su trijumf, posle tri uzastopna poraza i postignut gol posle 332 minuta, ostali u senci mrtvačkog sanduka na tribinama. Navijači Baskijaca su na tribine stadiona...