System.NullReferenceException: Object reference not set to an instance of an object. at Netvolution.Utilities.Reflect.CreateModuleDelegate(Module module) at Netvolution.Utilities.Reflect.GetModuleDelegate(String moduleFullName) at Netvolution.Site.Modules.ModuleToken.Initialize() at Netvolution.Site.Modules.HtmlControlBase.TokenizeContent() at Utilities.ExtendedControlBase.BuildControls() at Netvolution.Site.Modules.HtmlControlBase.Initialize(Object sender, EventArgs args)
×

Пратите Palo.rs на Facebook

Sportski direktor Crvene zvezde Mitar Mrkela posle 161. večitog derbija izjavio je da je njegovom timu poništen čist gol. -Pričaćemo još o svemu na derbiju, ali poništen nam je čist gol-izjavio je Mrkela. PROČITAJTE JOŠ:Milojević: Moja odluka je bila ko će igrati, nije prijatno kada izgubite derbi Nemanja Milunović je, pri rezutlatu 0:0 u 70. minutu, postigao gol, ali je poništen zbog dosuđenog faula Žanderu nad golmanom Partizana Vladimirom Stojkovićem. Partizan je pobedio 2:0 golovima Sejdube Sume i Zorana Tošića.

·   pre 28 dana 18 sati  ·

PODELITE SA DRUGIMA

Sve vesti

Fudbaleri Partizana pobedili su Crvenu zvezdu rezultatom 2:0 u 161. "večitom" derbiju. Crveno-beli su, pri rezutlatu 0:0 u 70. minutu, postigli gol, ali je on poništen zbog faula nad golmanom Partizana Vladimirom Stojkovićem. Sudija Jovanović je dosudio faul u korist...