×

Пратите Palo.rs на Facebook

Fudbaleri Hofenhajma pobedili su večeras u gostima ekipu Kelna sa 2:1, u prvoj utakmici 11. kola nemačke Bundeslige. Keln je poveo u 34. minutu golom Džona Kordobe, izjednačio je Sarkis Adamjan u 48. minutu, da bi pobedu gostujućem timu doneo Jirgen Lokadija u 98. minutu iz penala. Hofenhajm je trenutno drugi na tabeli nemačkog šampionata sa 20 bodova, dok je Keln na 17. poziciji sa sedam osvojenih bodova. Fudbaleri Hofenhajma u narednom kolu dočekuju Majnc, dok Keln gostuje Lajpcigu.

·   pre 13 dana 7 sati  ·

PODELITE SA DRUGIMA

Sve vesti

Domaći fudbaleri u trećoj utakmici zaredom nisu uspeli da dođu do boda i nalaze se zoni ispadanja, dok su gosti ostvarili petu pobedu zaredom. Hofenhajm je u poslednje četiri utakmice pobedio Bajern, Šalke, Hertu i Paderborn, a sada su golom iz penala u 98. minutu...