×

Пратите Palo.rs на Facebook

Srpski napadač Luka Jović nije dobio šansu da zaigra na ovoj utakmici od trenera Zinedina Zidana. Sevilja se dobro držala u prvom poluvremenu i bila jednak rival Madriđanima, a na pauzu se otišlo bez golova. U drugom poluvremenu domaćin je češće napadao i šutirao ka golu rivala, ali nije uspevao da ugrozi gol Kurtoe. U 64. minutu usledila je kazna "kraljeva", pošto je Benzema iskoristio asistenciju Karvahala i pogodio 0:1. U 88. minutu krenulo je veliko slavlje na stadionu "Ramon Sančes", pošto je domaćin uspeo da izjednači. Ipak, sudija je odlučio da konsultuje VAR, a on je pokazao da je prilikom gola postojao ofsajd. Real je izdržao sve napade domaćina i na kraju slavio pobedu, treću ove sezone, kojom se izjednačio sa Bilbaom na prvom mestu tabele. Bilbao je do takvog učinka došao posle pobede nad Alavesom od 2:0 na domaćem terenu. Taj tim je postigao po jedan gol u oba poluvremena - preko Garsije iz penala u 38. minutu i preko...