×

Пратите Palo.rs на Facebook

Nije ovo bila sezona iz snova za Inter, primarni cilj nije ostvaren, to je bio plasman u Ligu šampiona, ali posle premijernog susreta pretposlednjeg 37. kola, Nerazuri imaju brigu manje - neće morati u kvalifikacije za Ligu Evrope! Ekipa Roberta Mančinijasavladala je Empoli rezultataom 2:1, a junak utakmice je hrvatski reprezentativac Ivan Perišić.Nekadašnji vezista Volfzburga prvo je u 12. minutu jako lepo uposlio Ikardija, koji je doneo prednost domaćinu, da bi u 40. i sam savladao čuvara mreže gostiju. Ali daleko od toga da su Nerazuri imali lak posao. Uvek nepredvidivi Empoli nije se dao lako baciti na pleća iako mu bodovi iz ovog susreta ništa nisu značili. Pogotkom Pućarelijauspeli su momci trenera Gampaolada izjednače u 37. minutu. Da Perišićnije ekspresno vratio prednost na stranu svog tima pitanje kako bi se dalje odvijao ovaj susret... Na kraju krajeva, defanzivac Andrea Kosta u nadoknadi vremena imaju jako dobru šansu i...