×

Пратите Palo.rs на Facebook

Spursi su deklasirali Stouk 4:0 u četvrtom kolu Premijer lige, a domaćina je slomio Heung-min Son sa dva gola na prelazu iz prvog u drugo poluvreme. Vest Hem je imao 2:0 posle svega pola sata protiv Vorforda, a onda je uspedio potop i pobeda gostiju 4:2 na Olimpijskom stadionu. U derbiju popodnevnog termina Arsenal je savladao Sautempton 2:1 na Etihadu, golom iz sumnjivog jedanaesterca u 92. minutu utakmice. Kristal Palas je slavio 2:1 u Midlzbrou, Bornmut je minimalnim rezultatom nadigrao Vest Bromvič, dok je Hal u 95. minutu izborio 1:1 u Barnliju. Dan će od 18:30 časova da zatvori drugi derbi kola, duel između Liverpula i šampiona Lestera na Enfildu. Slaven Bilić se nalazi u velikom problemu. Za samo četiri utakmice prokockao je sav kapital kod vlasnika "Čekićara" koji je stekao sjajnim rezultatima prošle sezone. Vest Hem je doživeo treći poraz ove sezone, i to nakon što je vodio 2:0 posle svega pola sata igre. Golovi Mičela...