×

Пратите Palo.rs на Facebook

Heroj nemačkog sastava bio je srpski fudbaler Luka Jović, koji je u petom minutu postigao sjajan gol, koji će se ispostaviti kao i jedini. Gledali smo odličnu utakmicu u Milanu, pogotovo u drugom poluvremenu i pravo je čudo kako je samo viđen jedan pogodak za devedeset minuta igre. Pored Jovića, svoju ulogu u trijumfu imali su i Filip Kostić, kao i Mijat Gaćinović, koji je u drugom poluvremenu morao da izađe zbog povrede. Ajntraht je slavio ukupnim rezultatom 1:0, pošto je u prvom susretu u Nemačkoj meč završen bez golova. Žreb za četvrtfinale Lige Evrope na programu je u petak od 13 časova. Prolaz dalje obezbedio je i Arsenal, koji je pred domaćom publikom savladao Ren sa 3:0 i ukupnim rezultatom 4:3 prošao među osam najboljih ekipa. Takođe, Viljareal je prošao dalje jer je savladao Zenit sa 2:1, dok je dvomeč završen rezultatom 5:2 za špansku ekipu. Jedini gol za Zenit postigao je Bane Ivanović u 91. minutu.