×

Пратите Palo.rs на Facebook

Janko je potvrdio da se vraća u staru formu, odigrao je veoma dobar meč protiv odličnog domaćeg igrača i sigurno će biti prezadovoljan svojim izdanjem. Posle dva neizvesna seta koja su odlučena u taj-brejku, Janko je u trećem i četvrtom preuzeo kontrolu i mirno je priveo meč kraju, dobivši Kverija četvrti put u sedmom okršaju. Njegov naredni protivnik biće Pablo Karenjo-busta koji je lako savladao Belorusa Ivašku u tri seta. Sjajni Janko u trećem kolu Janko je agresivnom igrom otvorio duel sa visokim Amerikancem, osvojio je dva poena i održavao egal, ali je Kveri snažnim servisima ipak stigao do vođstva. Naš teniser odgovorio je na sličan način i vrlo brzo stigao do izjednačenja – 1:1. Srpski teniser je u petom gemu napravio brejk, potom ga je i potvrdio i poveo je sa 4:2. Imao je srpski teniser u desetom gemu priliku da servira za set, imao je i četiri set lopte, ali nije ih iskoristio i Kveri je vratio brejk - 5:5. U naredna dva...